mgr ANNA SZYMAŃSKA

Dyrektor szkoły. Nauczyciel w klasie 7. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie ukończyła studia magisterskie o kierunku Pedagogika Specjalna o specjalności oligofrenopedagogika. Kształciła się także jako terapeuta zajęciowy. Ukończyła kurs dla wychowawców placówek oraz kurs dla kierowników wycieczek szkolnych.

mgr KAROLINA HUDANIEC

Zastępca dyrektora. Nauczyciel w klasie 7.  Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie ukończyła studia magisterskie o kierunku Pedagogika Specjalna o specjalności oligofrenopedagogika. Kształciła się także jako terapeuta zajęciowy. Ukończyła kurs dla wychowawców placówek oraz kurs dla kierowników wycieczek szkolnych.

mgr AGNIESZKA KIEDROWICZ

Jest nauczycielem w klasie 3B. Posiada tytuł magistra Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz licencjat z Pracy Socjalnej. Przez 4 lata prowadziła grupę przedszkolną w przedszkolu w Accrington, a od 7 lat pracuje w szkole podstawowej w Clayton-le-Moors.

JUSTYNA SZAJER

Nauczyciel w grupie 3-latków.

mgr WIOLETTA KORTA

Nauczyciel w klasie 8. Ukończyła Studium Nauczycielskie oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie o kierunku pedagogicznym i specjalności: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Zdobyła kwalifikacje wychowawcy placówek opiekuńczo-wychowawczych na koloniach i obozach dla dzieci i młodzieży.

AGNIESZKA MANIORA-GIRUĆ

Nauczyciel w grupie 4-latków. Z wykształcenia technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia oraz Kierownik Organizacji Imprez Masowych. Duże doświadczenie z zakresu opieki nad dziećmi zdobyła pracą jako wolontariusz na Warsztatach Terapii Zajęciowej z osobami niepełnosprawnymi.

mgr SYLWIA PRZYGODZKA

Nauczyciel w klasie 2. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku Biotechnologia o specjalności Biotechnologia środowiskowa. W trakcie studiów uzyskała kwalifikacje pedagogiczne. Uwielbia pracować z dziećmi.

EWELINA PATELCZYK

Nauczyciel w klasie 1.

mgr IWONA NOWAK

Nauczyciel w klasie 6. Jest absolwentką Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie studiowała na kierunku nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne. Pracuje w angielskiej szkole. Jest miłośniczką podróży i zwiedzania.

lic. JOANNA REMIŚ

Nauczyciel w zerówce A.Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Legnicy, zdobywając tytuł licencjata na kierunku praca socjalna.

MAŁGORZATA STRZELECKA

Nauczyciel w zerówce B.UkończyłaTechnikum Gastronomiczne w Krynicy Zdroju oraz Administrację i Zarządzanie. Pracę w naszej szkole rozpoczęła w roku 2012, udzielając się jako asystent nauczyciela w grupie przedszkolnej.

AGNIESZKA TRUTKOWSKA

Nauczyciel w klasie 3A. Studiowała pedagogikę. Pracowała jako wolontariusz, prowadząc zajęcia taneczne, plastyczne i teatralne, a także pomagając w organizacji wielu projektów na rzecz dzieci, m. in. festyny, ogniska. Pracowała również w Dziale Rahabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

mgr MAGDALENA WALECKA

Nauczyciel w klasie 4. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, specjalność logopedia. Ukończyła ponadto podyplomowe studia z neurologopedii. W szkole udziela bezpłatnych konsultacji logopedycznych.

siostra HALINA PIEROŻAK

Siostra ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Morecambe. Prowadzi lekcje religii dla uczniów z klas: 3,4,5,6,7,8.

ksiądz ROBERT PYTEL

Proboszcz polskiej parafii p.w. N.M.P Królowej Polski w Blackburn. W naszej szkole prowadzi lekcje religii dla uczniów z klas 1 i 2.