children hands in colors. Summer photo. Selective focus.
Polska Szkoła Sobotnia im. Pana Kleksa w Accrington
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ

Aktualności

Nowości i Ogloszenia

Kalendarz

Daty i wydarzenia

Zapisy

Formularz rejestracyjny

Opłaty

Opłaty za szkołę

KALENDARZ LEKCJE RELIGII SEMESTR I

Dzieci, które zapisały się na religię, zapraszamy w semestrze 1 2021/2022 na 8.30 lub 13.00 wg następującego planu: 

11.09.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

18.09.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)

25.09.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

02.10.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)

09.10.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

    16.10.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)

23.10.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

06.11.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)

13.11.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

20.11.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)

27.11.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

04.12.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)

11.12.21

Godz. 8.30
              S12: Klasa 3 i 4 (siostra Justyna)
     S1: Klasa 1 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 7 i 8 (siostra Justyna)

18.12.21

Godz. 8.30
                        S2: 5-latki (Zerówka) (siostra Justyna)
       S14: Klasa 2 (Ksiądz Robert)
Godz. 13.00
              S11: Klasy 5 i 6 (siostra Justyna)