Polska Szkoła Sobotnia im. Pana Kleksa w Accrington

Formularz rejestracyjny

Opłaty za naukę

ELŻBIETA KIELANOWSKA

Asystentka w grupie 4-latków. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Koszalinie oraz pięć semestrów Akademii Rolniczej w Szczecinie. Jako drużynowa prowadziła drużyny zuchowe. Z Polską Szkołą związna od 2015 roku jako wieloletnia asystentka nauczyciela w grupach przedszkolnych.

ANDRZEJ TRELLA

Asystent w klasie 4. Ukończył Technikum Samochodowe w Poznaniu. Z Polską Szkołą związany od 2017 roku jako asysyent nauczyciela w grupach przedszkolnych oraz klasach 1-3. Jest szczęśliwy, że swoją pracą na rzecz szkoły może pomóc w rozwoju intelektualnym i patriotycznym młodych Polek i Polaków w naszej szkole. Uwielbia sport – zwłaszcza piłkę nożną i jazdę na rowerze

MIROSŁAWA PRUS

Asystentka w grupie 4-latków. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako wiololetnia asystentka nauczyciela w gupach przedszkolnych. Z Polską Szkołą związana od 2010 roku.

ANNA GIRUĆ

Asystentka w zerówce. Z Polską Szkołą związana od 2010 roku, jako asystentka nauczyciela w grupach przedszkolnych.

MAREK KORTA

Asystent w klasie 4A. Ukończył technikum budowlane o profilu Budownictwo Ogólne. Z Polską Szkołą związany od 2015 roku jako asystent nauczyciela w grupach przedszkolnych oraz klasach 1-4.
Jego hobby to sport.

mgr ANNA KOŁODA

Asystentka w klasie 1. Ukończyła studia ekonomiczne o Specjalności Zarządzanie Nieruchomościami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Z Polską Szkołą związana od 2018 roku. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła będąc asystentką w klasach 1-3 oraz grupach przedszkolnych.
Uwielbia wszelkie prace manualne, które rozwijają kreatywność i zachęcają do tworzenia.

KORNELA PIETRASZEK

Asystentka w klasie 1. Jest absolwentką Zespołu Szkół Rolniczych w Karolewie, gdzie zdobyła dyplom Technika Agrobiznesu. Z Polską Szkoł związana od 2017 roku jako asystentka w klasach 1-3 oraz grupach przedszkolnych.
Lubi nieść pomoc, dlatego zdecydowała się zostać asystentką w naszej szkole

KLAUDIA PYSZCZEK

Asystentka w klasie 2. Ze szkołą związana od 2019 roku w roli asystentki. Ze szkołą związana od kilku lat jako mama naszej uczennicy.

SANDRA DOMBROWSKA

Asystentka w grupie 3- latków. Ze szkołą związana od 2019 roku. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa jako asystentka w grupach przedszkolnych.

BARBARA CIEŚLAK

Asystentka w zerówce. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła będąc asystentką nauczyciela w grupach przedszkolnych. Z Polską Szkołą związana od 2010 roku.

KONSTANCJA KORTA

Asystentka w grupie 3- latków. Absolwentka naszej szkoły. Chce zdobywać doświadczenie w pracy z dziećmi aby w przyszłości kształcić się i pracować w zawodzie nauczyciela.

JOANNA SKOWRON

Asystentka w klasie 3.
Z Polską Szkołą związana od 2018 roku w roli asystentki. Doświadczenie w pracy w dziećmi zdobyła będąc asystentką nauczyciela w klasach 3-6 oraz jako pomoc dla uczniów z indywidualnymi potrzebami. Posiada zdolności maualne dzięki czemu przedszkolne lalki zyskały nowe stroje.