ELŻBIETA KIELANOWSKA

Asystent w grupie 3-latków. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Koszalinie oraz pięć semestrów Akademii Rolniczej w Szczecinie. Jako drużynowa prowadziła drużyny zuchowe.

JUSTYNA KURCABA

Asystent w grupie 3-latków.

ANDRZEJ TRELLA

Asystent w grupie 3-latków. Ukończył Technikum Samochodowe w Poznaniu. Jest szczęśliwy, że swoją pracą na rzecz szkoły może pomóc w rozwoju intelektualnym i patriotycznym młodych Polek i Polaków w naszej szkole. Uwielbia sport – zwłaszcza piłkę nożną i jazdę na rowerze.

LIDIA DRYKA

Asystent w grupie 4-latków.Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie, gdzie uczyła się w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Ukończyła kurs dla wychowawców kolonii wraz z kursem pierwszej pomocy. Uwielbia polską poezję oraz zajęcia artystyczne.

MIROSŁAWA PRUS

Asystent w grupie 4-latków.

ANNA GIRUĆ

Asystent w grupie 4-latków.

SYLWIA GORTATOWSKA

Asystent w zerówce A.

SYLWIA ROSIŃSKA

Asystent w zerówce A. Posiada wykształcenie średnie.

mgr MARTA JANECZEK

Asystent w Zerówce B. Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku matematyka ze specjalnością matematyka z informatyką. Tytuł magistra uzyskała na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na PWSZ w Nowym Sączu.

MAREK KORTA

Asystent w Zerówce B. Ukończył technikum budowlane o profilu budownictwo ogólne. Jego hobby to sport.

mgr ANNA KOŁODA

Asystent w klasie 1. Ukończyła studia ekonomiczne o specjalności zarządzanie nieruchomościami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Uwielbia wszelkie prace manualne, które rozwijają kreatywność i zachęcają do tworzenia.

KORNELA PIETRASZEK

Asystent w klasie 1. Jest absolwentką Zespołu Szkół Rolniczych w Karolewie, gdzie zdobyła dyplom technika agrobiznesu. Lubi nieść pomoc, dlatego zdecydowała się zostać asystentką w naszej szkole.

mgr IWONA MÓRAWSKA

Asystent w klasie 1. Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Doświadczenie w pracy pedagogicznej zdobyła pracując jako asystent nauczyciela oraz nauczyciel w naszej szkole.

KATARZYNA WILUSZ

Asystent w klasie 2. Z wykształcenia jest technikiem technologii żywienia. Była wolontariuszem w szkole w Polsce, gdzie udzielała się w zerówce i klasie 1 w jednej z słupskich szkół podstawowych.

JOANNA SKOWRON

Asystent w klasie 3A.

ANETA LIPIŃSKA

Asystent w klasie 3B. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie, a po maturze ukończyła Policealne Studium Zawodowe w Gryficach na kierunku finanse i rachunkowość.

MARIA CEGIEŁKA

Asystent w klasie 8.