Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego. Dzień, w którym każdy otrzyma świadectwo swojej pracy.
Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem. Wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań to efekt ciężkiej pracy.Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.
Dziękujemy Wam Drodzy Nauczyciele i Asystenci za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra i piękna.
Dziekujemy Paniom Bibliotekarkom, które zawsze pomagały znaleźć idealną książkę, nie gniewały się, kiedy czasem zbyt długo przetrzymywaliśmy lektury lub gdy zdarzyło się nam zagiąć róg.
Wam Drodzy Rodzice dziękujemy za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.
Uczniom przekazujemy gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły. Wszystkim Wam życzymy spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.Serdeczne gratulacje dla naszych absolwentów z klasy 8.
Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!